Latvijas zirgaudzētāju biedrība
106112

Aicinām apmeklēt praktiskās apmācības semināru konkūrā no 10.-12.maijam Salaspilī (SIA “EquiLat”, “Piķurgas”, Salaspils lauku teritorija, Salaspils novads)
30.04.2019
ProjektA “Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS.” AKTIVITĀTE Salaspils novadā

 

Aicinām apmeklēt praktiskās apmācības semināru konkūrā no  10.-12.maijam Salaspilī (SIA “EquiLat”, “Piķurgas”, Salaspils lauku teritorija, Salaspils novads).


Aktivitātes praktiskajā daļā aicināti pieteikties interesenti no projekta ‘’ Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS’’  Projekta nr. Nr.18-00-A019.333-000019  partneru teritorijām (Garkalnes, Ropažu, Jelgavas, Ozolnieku, Salaspils, Stopiņu, Ķekavas, Engures). Aicinām dalībniekus ar pieredzi konkūrā, kuri ir startējuši sacensībās.


Skatītājiem/klausītājiem semināra apmeklējums ir bez maksas. Apmeklēt semināru var treneri, sportisti un citi interesenti bez saviem zirgiem. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot pieteikumu formu.


3 dienu semināra praktisko daļu vadīs titulēts sportists, eksperts un treneris no Beļģijas Gonsalo Bourbon.


Gonsalo Bourbon ar jāšanas sportu sācis nodarboties 7 gadu vecumā, ieguvis godalgas bērnu un jauniešu čempionātos. Portugāļu jātnieks, kurš savas sporta gaitas un dzīvi izvēlējies pavadīt Beļģijā, kopš 1998.gada strādā kā profesionāls jātnieks un nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes. Viņš ir titula &quot Best “Portuguese Rider 2010” ieguvējs, kā rezultatīvākais jātnieks Nacionālajās un starptautiskajās sacensībās.


No 2009. gada regulāri pasniedz treniņu seminārus Norvēģijā, Holandē, Beļģijā, Skotijā, Francijā, Itālijā, Vācijā un nu jau atkārtoti ir atkal Latvijā.


Pieteikšanās uz semināru līdz 6.05.2019, aizpildot pieteikumu formu: https://ej.uz/iejade_konkurs


Vairāk informācija un semināra dienas kārtība šeit: http://www.ropazigarkalne.lv/aicinam-apmeklet-praktiskas-apmacibas-seminaru-konkura/


Kontakti: Projekta koordinators Zane Migunova, zane.migunova@gmail.com, apmācību aktivitātes atbildīgā persona Ilze Krūmiņa,  equilat@inbox.lv.

 


      Atpakaļ