Latvijas zirgaudzētāju biedrība

Janas moto – jo vairāk dari, jo vairāk pagūsti
02.01.2018

Šodien vārdadienu svin limbažniece Jana MAURĪTE. Sarunā ar gaviļnieci biežs viesis ir viņas skanīgie smiekli un jūtams gaišums un pozitīvisms. Jauniete mācās Limbažu novada ģimnāzijas 11.c klasē. Kolektīvs ir labs un audzinātāja Ilze – jauka un mīļa.

Lasīt vairāk ...


Tā bija fantastiska iespēja!
06.09.2017

Kauguru pagasta «Jaungaiķēnu» saimniece ZANE GAIĶĒNA ir viena no trim pirmajiem Beverīnas novada pašvaldības atbalstītajiem uzņēmējiem. Zane konkursa vērtējumam bija iesniegusi projektu «Aktīvās atpūtas centrs Jaungaiķēni».

Lasīt vairāk ...“Zirdziņš ir jāmīl!”
06.09.2017

Zirgam var iemācīt pat burtus — uzskata sunākstiete Simona Jeluškina. Viņas zirdziņi māk paklanīties, iedot saimniecei buču. To visu viņa panāk ar mīlestību. Lielu mīlestību pret zirgiem.

Lasīt vairāk ...


Zirgi un reitterapijas iespējas Tilžā
14.07.2017

Braucot gar “Kapulejām” Tilžas pagastā, acis priecē skaisti sakoptas pļavas un, protams, zirgi. Tā ir Andreja un Larisas Klitončiku saimniecība, kur viņi saimnieko kopš 1994. gada, kad likvidējās padomju saimniecība un Larisa noprivatizēja šķirnes zirgus un nodarbojās ar šķirnes zirgu audzēšanu un pārdošanu.

Lasīt vairāk ...Zirgs – labāks par psihologu
11.07.2017

– Iveta, kam tev pieci zirgi? – Priecātos arī par piecdesmit, ka tikai būtu nauda! – Nav viņa sportiste vai zirgkopēja, pat riktīga lauciniece – ne. Iveta Dzērve ir biznesa sieviete, kas pēc pamatīgas darba dienas savā birojā nomaina augstpapēdenes pret gumijniekiem un prom uz stalli – pēc miera un mīlestības.

Lasīt vairāk ...


Būvē laukumu jāšanas sacensībām
26.06.2017

Biedrība Eguss Snēpeles pagasta Luniņos par programmas LEADER naudu ierīko jāšanas sacensību laukumu, kas atbildīs starptautiskiem standartiem. „Finansējums ir ap 15 000 eiro. Esam iegādājušies šķēršļu komplektu, tiek būvēts laukums, tiks pirkts zāles pļāvējs, lai segumu koptu. Varbūt jau rudenī varēsiet braukt uz atklāšanas sacensībām,” stāsta biedrības vadītāja, jāšanas sporta trenere Ilonda Reita. Būs 8–12 barjeras un ūdens šķērslis, kāds Latvijas jāšanas sporta laukumos reti sastopams. Bet dzīvesbiedrs Juris Belševics piebilst, ka vajag laiku, lai segums sablīvētos un nosēstos.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2018 (1)   
2017 (13)   
2016 (21)   
2015 (10)