Latvijas zirgaudzētāju biedrība
59395

Latvijas jātniekiem trīs uzvaras PK posmā Sanktpēterburgā
07.07.2015

Latvijas jātniekiem PK posma sacensības Sanktpēterburgā noslēgušās ar trīs izcīnītām uzvarām. Nozīmīgākais panākums šoreiz Andim Vārnam, kurš sacensību pēdējā dienā, svētdien (05.07.2015.), izcīnīja uzvaru Grand Prix maršrutā (140-160cm) ar ķēvi KS Coradina.

Latvijas duets CSI3*-W St.Petersburg „Derby” uzvarēja otro gadu pēc kārtas, kas konkūrā ir ļoti rets panākums. Šis bija gan „Longiness Ranking” jeb Pasaules reitinga ieskaites maršruts, gan kvalifikācijas maršruts Eiropas čempionātam, kas augustā notiks Vācijā.

Pirmajā sacensību dienā lielā apļa maršrutā ar šķēršļu augstumu 145 cm uzvarēja Kristaps Neretnieks ar Zuko S, arī šis bija Pasaules reitinga ieskaites maršruts. Neretniekam uzvara arī otrajā sacensību dienā jaunzirgu maršrutā ar Giggolo, tuvāko sekotāju Latvijas duets apteidza par vairāk kā piecām sekundēm.

Kopumā Latviju PK posmā Santpēterburgā pārstāvēja trīs jātnieki – Andis Vārna, Kristaps Neretnieks un Aigars Bregže. Jātnieki Krievijā startēs arī nākamajē nedēļas nogalē CSI2* sacensībās „Venta Cup”, kas arī norisināsies Sanktpēterburgā.