Latvijas zirgaudzētāju biedrība

Treiberga zirgus novērtē arābu šeihi un slaveni sportisti
06.08.2018

Kādā skolēnu brīvlaika vasarā, ko Edgars Treibergs pavadīja Upesciemā, veicot lauku darbus, viņš pirmo reizi sastapās ar zirgiem – un tas galu galā izrādījās viņa dzīves lielais aicinājums. Kopš tās reizes pagājuši daudzi gadi, bet mīlestība pret zirgiem un nozari augusi arvien stiprāka. Viņš studējis un sportojis, sadraudzējies ar pasaules labākajiem zirgaudzētājiem, viņa audzētie zirgi piedalījušies olimpiskajās spēlēs, tos iegādājušies pat arābu šeihi un pasaulē ietekmīgi ļaudis. Ko tik visu viņš nav paveicis, lai savā dzimtajā zemē varam lepoties ar zirgaudzēšanu un jāšanas sportu. Treibergu ciena un atbalsta gan tie, kas sevi pierādījuši jāšanas sportā, gan arī zirgaudzētāji. Viņš ir darbaholiķis, augstas raudzes profesionālis.

Lasīt vairāk ...


Ar smaidu pa plašo zirgu pasauli
23.05.2018

Šoreiz stāsts nav tieši par zirgaudzēšanu, bet gan par latviešu meitenei, kura ar zirgiem ir uz Tu, kura no mazām dienām jau zināja, ka vajag strādāt, lai kaut ko panāktu. Meitene ar lielu, skaistu bēro zirgu Amareto – tā Sintiju Dušeli bieži vien atceras, kad viņa vēl bija pusaudža vecumā.

Lasīt vairāk ...


Zirgi ir labākais manā dzīvē
26.01.2018

GUNITA BENDRUPA Latvijas Jātnieku federācijas gada ballē 6. janvārī saņēma balvu par mūža ieguldījumu jāšanas sporta attīstībā, kā arī – par labākā iejādes jaunzirga izaudzēšanu, kas kopā liecina par Gunitas daudzu gadu ieguldītā darba novērtējumu.

Lasīt vairāk ...


Ar mīlestību – par zirgiem
27.06.2017

JURIS MEŽNIEKS ir zirgaudzētājs, zirgu īpašnieks un staļļa saimnieks. Tāpēc ar šīm jomām saistīti arī viņa pašreizējie amati – Latvijas Zirgaudzētāju biedrības konsultants un Latvijas Jātnieku federācijas prezidija loceklis. Abās organizācijās tiek lemts un darīts, lai nozares attīstītos.

Lasīt vairāk ...


Sākumam pietiek ar simtdaļu sapņa
24.05.2017

Sandra SOIKĀNE ikdienā darbojas savā piemājas saimniecībā Ciblas novada Felicianovas ciema “Raganiņās”. Faktiski jau ilgāku laiku viss ir pakārtots tam, lai viņa varētu īstenot savu lielāko sapni – nodarboties ar zirgiem. Sandra gan tura zirgus, gan reizumis izaudzē kādu kumeļu, gan piedalās rikšošanas sacensībās, lai pārliecinātos par zirgu varēšanu.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2018 (3)   
2017 (3)   
2016 (3)