Latvijas zirgaudzētāju biedrība

Zirgi ir labākais manā dzīvē
26.01.2018

GUNITA BENDRUPA Latvijas Jātnieku federācijas gada ballē 6. janvārī saņēma balvu par mūža ieguldījumu jāšanas sporta attīstībā, kā arī – par labākā iejādes jaunzirga izaudzēšanu, kas kopā liecina par Gunitas daudzu gadu ieguldītā darba novērtējumu.

Lasīt vairāk ...


Ar mīlestību – par zirgiem
27.06.2017

JURIS MEŽNIEKS ir zirgaudzētājs, zirgu īpašnieks un staļļa saimnieks. Tāpēc ar šīm jomām saistīti arī viņa pašreizējie amati – Latvijas Zirgaudzētāju biedrības konsultants un Latvijas Jātnieku federācijas prezidija loceklis. Abās organizācijās tiek lemts un darīts, lai nozares attīstītos.

Lasīt vairāk ...


Sākumam pietiek ar simtdaļu sapņa
24.05.2017

Sandra SOIKĀNE ikdienā darbojas savā piemājas saimniecībā Ciblas novada Felicianovas ciema “Raganiņās”. Faktiski jau ilgāku laiku viss ir pakārtots tam, lai viņa varētu īstenot savu lielāko sapni – nodarboties ar zirgiem. Sandra gan tura zirgus, gan reizumis izaudzē kādu kumeļu, gan piedalās rikšošanas sacensībās, lai pārliecinātos par zirgu varēšanu.

Lasīt vairāk ...Zirga uzticība – pats svarīgākais veiksmīgai sadarbībai
01.07.2016

Jau pavisam drīz- šī gada jūlija beigās Anda Pavlovska kopā ar savu uzticamo četrkājaino draugu Kristāls B un palīgiem dosies uz Austriju, lai piedalītos visaugstākā pasaules līmeņa pajūgu braukšanas sacensībās – FEI Pasaules čempionātā zirgu vienjūgiem, kas norisināsies no 3.- 7.augustam.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2018 (1)   
2017 (3)   
2016 (3)