Latvijas zirgaudzētāju biedrība

Ar mīlestību – par zirgiem
27.06.2017

JURIS MEŽNIEKS ir zirgaudzētājs, zirgu īpašnieks un staļļa saimnieks. Tāpēc ar šīm jomām saistīti arī viņa pašreizējie amati – Latvijas Zirgaudzētāju biedrības konsultants un Latvijas Jātnieku federācijas prezidija loceklis. Abās organizācijās tiek lemts un darīts, lai nozares attīstītos.

Lasīt vairāk ...


Sākumam pietiek ar simtdaļu sapņa
24.05.2017

Sandra SOIKĀNE ikdienā darbojas savā piemājas saimniecībā Ciblas novada Felicianovas ciema “Raganiņās”. Faktiski jau ilgāku laiku viss ir pakārtots tam, lai viņa varētu īstenot savu lielāko sapni – nodarboties ar zirgiem. Sandra gan tura zirgus, gan reizumis izaudzē kādu kumeļu, gan piedalās rikšošanas sacensībās, lai pārliecinātos par zirgu varēšanu.

Lasīt vairāk ...Zirga uzticība – pats svarīgākais veiksmīgai sadarbībai
01.07.2016

Jau pavisam drīz- šī gada jūlija beigās Anda Pavlovska kopā ar savu uzticamo četrkājaino draugu Kristāls B un palīgiem dosies uz Austriju, lai piedalītos visaugstākā pasaules līmeņa pajūgu braukšanas sacensībās – FEI Pasaules čempionātā zirgu vienjūgiem, kas norisināsies no 3.- 7.augustam.

Lasīt vairāk ...


Mums ir labi zirgi
11.03.2016

Pašā Rīgas pievārtē – Rāmavā, jau vairākus gadu desmitus saimnieko zirgaudzētāja Anita Blauberga. Ne visi zina, ka pēdējā laikā bieži daudzinātā zirga King Of The Dance (pateicoties neatlaidīgam darbam un piedaloties daudzās starptautiskās sacensībās ar šo zirgu, Latvijas jātnieks Rihards Snikus ir izcīnījis tiesības startēt Riodežaneiro paralimpiskajās spēlēs 2016.gada vasarā) audzētāja ir tieši Anita. Viņa ir ļoti priecīga, redzot King Of The Dance izcilos panākumus kopā ar Rihardu Snikus, lai arī zirgs viņai vairs nepieder.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2017 (3)   
2016 (3)